Firma

Meble z Radomska

Firma Meble z Radomska

Działamy na rynku już od 2001 roku Dawniej jako “Meble Krakowski”, oferując wysokiej jakości meble kuchenne, a także szafy wnękowe, wykonywane na podstawie indywidualnych projektów. Nie tylko dokonujemy pomiarów i tworzymy projekty, ale zajmujemy się także wykonawstwem i finalnym montażem. Nasze szafy wnękowe, jak i meble kuchenne spotkać można między innymi w takich miejscowościach jak Częstochowa, Radomsko, Piotrków, Łódź, Katowice, Kraków czy Warszawa. Wielu klientów z tych oraz innych miast zaufało naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu.

Wykonując projekty mebli kuchennych kierujemy się przede wszystkim ich funkcjonalnością oraz atrakcyjnym wzornictwem. Dzięki stałej obserwacji zmieniających się trendów na rynku meblarskim, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu wielu innowacyjnych rozwiązań. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić klientom meble nowoczesne i w pełni dopasowane do ich oczekiwań.

Bez względu na to, czy zamierzacie Państwo kupić do swojego domu, bądź firmy szafę wnękową, czy też nowe meble kuchenne – współpraca z naszą firmą z pewnością okaże się dla Was satysfakcjonująca.

Dane firmy:
Firma Meble z Radomska
Ul.Wyzwolenia 53
97-561 Ładzice k/ Radomska
NIP: 7721266140
Regon: 101297051